![](https://lizard-soft.com/i_upload/1_169398f21669903807.png)
Дрон для танкістів, що відбили Київ і Харків та звільняли Балаклею
Компанія Lizard Soft допомогла придбати DJI MAVIC 2 ENTERPRISE ADVANCED DRONE – розвідувальний дрон для підрозділу Третьої окремої танкової «Залізної» бригади. Його задача, що виконується вже з 29 листопада, розвідка території, – виявлення ворога та визначення ворожих позицій в нічну пору. Саме такі потреби озвучили в «Залізній» бригаді.
Збір тривав 23 дні, свідчать волонтери. В ньому взяли участь понад 300 людей. Кошти збирали серед шкільних та університетських друзів, з продажу власноруч виготовленої випічки, через розіграші лотереї в Польщі. Внесок Lizard Soft став найбільшим і дозволив закрити відповідні фінансові потреби.
Отримувачі «нічної пташки» зараз працюють на Харківському напрямку – саме там Mavic розвідує позиції ворога і «гасить» його на місці.
Раніше ж, з 28 лютого, «Залізні Воїни» прикривали Київ і відтісняли ворога, працюючи з засідок в районі Фастова.
Далі ж, у боях за Харківщину, танкісти почали отримувати перших «Героїв». Там українські Т-72 відбивали атаки російських Т-72. Хоча окупанти й не намагалися атакувати, доки їхні сили не було нарощено в розрахунку 1:5.
Там же танкісти Бригади, випалюючи окупантів з українських чорноземів, займалися ще й збором «російського ленд-лізу», який активно тоді залишали на позиціях «браві» бійці невизнаних «республік» . Однак, професіоналів там таки вистачає, й недооцінювати їх не варто, підкреслюють у Бригаді.
«Залізні», разом із іншими підрозділами, звільняли безпосередньо і Балаклею – штурмовики вибивали противника з позицій, брали місто в кільце і не допускали введення техніки окупантів.
У складі Бригади – і трактористи, і вчителі, і професори, зауважує командування. Їхня основна задача зараз – вижити. А тому – швидко навчатись.
Станом на зараз 28 військовослужбовців Третьої танкової Бригади представлені до державних нагород. Ми ще небагато знаємо, яку ціну вони сплатили за ці відзнаки, але сподіваємось це почути з перших вуст уже скоро.
Lizard Soft пишається можливістю сприяти безпеці «Залізних Воїнів» і підвищенню ефективності ведення ними бою. Ми пишаємось можливістю наближати Перемогу.
Ми нетерпляче чекаємо всіх наших Героїв додому.
![](/userfiles/images/DroneUA.png)
Більше про Lizard Soft
Ми отримали спеціалізацію Teamwork Deployment від Microsoft!
Пікап для продовження ліку «хороших окупантів»
Lizard Soft підтвердила свої компетенції та статус Золотого Партнера Microsoft!
Lizard Soft вклався в автомобіль для роботи на передовій
Lizard Soft провела зустріч із керівниками Microsoft у Центральній та Східній Європі